דלת הזזה אוטומטית

כשיזמים מחליטים לבנות מבנה ציבורי, למשל קניון, הם צריכים לשים לב למגוון פרטים ולשאול את עצמם באילו אמצעים לבחור על פי משתנים שונים. דוגמא טובה לכך אנחנו יכולים למצוא, למשל כשאנחנו מדברים על דלת לקניון.

לכאורה מדובר בשאלה פשוטה, מרביתנו יכולים לבחון את השאלה ולקבל תשובה בו במקום, איזו דלת עדיף להתקין, דלת הזזה אוטומטית או דלתות קרוסלה, האם לבחור דלת מסתובבת ידנית או חשמלית. אך לכל אחת מהתשובה שנקבל יש אפקט מסוים, השפעה על העיצוב של המקום וכן על האווירה שבעלי המקום רוצים להקנות לו.

אם נבחר למשל בדלת הזזה אוטומטית, הרי שיש מי שיטען שהכוונה של בעלי המקום היא להציג מקום פתוח, כזה שכל אחד מוזמן אליו ויכול להיכנס בשעריו או בדלתותיו בקלות רבה. לעומת זאת, אם מדובר בדלתות קרוסלה, אז יש מי שיטען שמדובר בדלתות שמקנות אווירה יותר בטוחה, וזה מה שבעלי המקום רוצים להשרות, תחושת ביטחון, מי שנכנס בשערי הקניון יכול להרגיש כמו בבית, בטוח ומוגן.

בחירת דלת לקניון נובעת ממשתנים שונים כאמור, בין היתר נהוג לקבוע את סוג הדלת על פי מבנה המקום, כיצד הדלת יכולה להשתלב בעיצוב ובגודל המקום, כמו כן אפשר למצוא השפעה של דרישות הבטיחות והביטחון במקום, דרישות שלבעלי המקום אין שליטה עליהן, שכן הן נקבעות על ידי גורמים מוסמכים.

מלבד זאת, בחירת דלת לקניון מושפעת מגודל המקום ומכמות האנשים אשר צפויים להגיע אליו. סביר להניח שאם מדובר במרכז מסחרי קטן, קניון שכונתי, הרי שדלתות המקום ייבנו בהתאם למקום קטן, בעוד שלהבדיל בקניון גדול, גם יהיו יותר פתחים וגם הדלתות יהיו בגודל שונה. חשוב לומר, שבמרכזי קניות, קניונים, לוקחים בחשבון גם את העובדה שלעיתים הדלתות אמורות לשמש גם את הספקים של העסקים השונים ולכן חשוב שהם יהיו גדולים מספיק.

לסיום, כפי שאפשר להבין התקנת דלת לקניון, לא משנה אם זו דלת הזזה אוטומטית או כל דלת אחרת, מושפעת ממגוון רחב של שאלות שעומדות במרכז התכנון של מבנה המקום.

לסיום, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, אנחנו בחברת יאל אקסס קונטרול סיסטמס, נשמח לעמוד לרשותכם ולהציג בפניכם מגוון רחב של דלתות לקניון, ביניהן דלתות קרוסלה וכן דלת הזזה אוטומטית. הצוות שלנו ישמח להציג בפניכם את כל המידע הרלוונטי בנושא וכן להציג לכם הצעות מחיר אטרקטיביות בתחום.