דלת מסתובבת זכוכית

כשקבלן מחליט לבנות קניון או מרכז קניות חדש, אז יש מגוון רחב של אלמנטים שהוא צריך להתייחס אליהם, הן מהיבטים בטיחותיים, טכניים, שיווקים ופרסומיים והן מהצד של עיצוב המקום. לאלמנטים אלו יש השפעה רחבה על היכולת של הקניון להצליח, הן בהיבט של השכרת השטחים שלו לרשתות וחנויות שלו והן בהיבט של הצרכנים אשר ירצו להגיע אל הקניון ולבצע את הקניות שלהם.

אנחנו נתייחס במאמר זה להיבט אחד ואלה דלתות לקניונים. היבט זה טומן בחובו את כל ההיבטים עליהם דיברנו, בטיחותיים, טכניים, עיצוב ועוד. אפילו בהיבט השיווקי יש משמעות לדלתות לקניונים. הרי מיקום הדלת, גודל הדלת ונוחות המעבר בה, יכולים להשפיע על הצרכנים והכמות שתבחר לעבור דרכה.

הקניונים מתחלקים לשלוש, יש דלתות רגילות, כלומר דלתות ציר, אשר בדרך כלל נשארות פתוחות בזמן שהקניון פתוח והשומר דואג לסגור אותו כשהקניון נסגר. יש דלתות אוטומטיות, כאלה שנפתחות בכל פעם שמישהו חוצה את המפתן שלהן, והן נסגרות אחריו. ויש דלת מסתובבת חשמלית, בדרך כלל מדובר בדלת מסתובבת זכוכית, כזו שאנשים יכולים להיכנס והדלת מסתובבת זכוכית על צירה ובכך החוצים את מפתן הדלת לא צריכים לעשות דבר. דלתות מסתובבות הפכו זה מכבר לדלתות מאוד פופולאריות במבנים רבים, בין היתר בתור דלתות לקניונים, מעצם העובדה שהם עונים על כל מהיבטים שדיברנו עליהם.

מבחינה בטיחותית, הרי שמדובר בדלתות שפועלות באופן מרשים ואוטומטי, הן מאפשרות אבטחה מלאה על המקום, תוך כדי מעקב קבוע על כל מי שנכנס בדלת.

מבחינה טכנית, הרי שמדובר בדלתות שמגיעות בצורות וברמות שונות, אפשר למצוא דלתות כאלה בגדלים שונים, ועל כן ניתן להתקין אותן בכל יציאה או לשלב ביניהן לבין דלתות רגילות. יש לציין, שניתן למצוא דלת מסתובבת חשמלית לקניון שיכולה להכיל בתוכה גם כסאות גלגלים וכלים אחרים לניוד אנשים עם מגבלות בתנועה.

מבחינה שיווקית, מעצם העובדה שכל מי שעובר בדלת מסתובבת זכוכית יכול להיכנס לבד עם השקיות שלו, הרי שיש צרכנים רבים שמעדיפים את השיטה הזאת על פני הדלתות הרגילות, ולכן הן נחשבות לדלתות הרבה יותר מוצלחות בהיבט זה.

אם אתם רוצים עוד הסברים ומידע מדוע דלת מסתובבת חשמלית יכולה להתאים בתור דלת לקניונים, אתם מוזמנים לפנות אלינו אל יאל אקסס קונטרול סיסטמס. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. הצוות שלנו מתמחה בהתקנה ותיקון דלתות מסתובבות מסוגים שונים.