דלת מתאזנת

חברת יאל אקסס קונטרול סיסטמס בע"מ (YYAAL) מתמחה בפתרונות מתקדמים, חדשניים וחכמים לכניסה למוסדות, למבני ציבור, לבנייני משרדים, לארגונים וכיוצא בזה. החברה מציעה מגוון פתרונות חכמים, ביניהם גם פתרונות איכותיים וחכמים לבקרה ולאבטחת כניסה למבנים. החברה גאה להציג פתרונות כמו דלת מתאזנת המבוססת על טכנולוגיה חדשנית ועל פי עיקרון נקודת האיזון. דלתות אלה מתאימות במיוחד למקומות בהם יש רוח חזקה והפרשי לחץ אוויר בין פנים המבנה לסביבה החיצונית.

מעבר חופשי ובטוח בכניסה למבנה
כניסה למבנה חייבת להיות נוחה, יעילה ובטוחה, במיוחד כיום, לנוכח המצב הביטחוני בארץ. לכן, חברת יאל מספקת ללקוחותיה פתרונות חכמים כמו דלת מתאזנת או סבסבת (דלת מסתובבת מזכוכית איכותית, בעלת מנגנון עצירה ייעודי). החברה מייעצת ללקוחותיה ומסייעת להם לקבל החלטה נכונה ומשתלמת בבחירת דלת הכניסה. חשוב לציין כי דלת מתאזנת מיועדת למבנים בהם נדרש פתח גדול לכניסה למבנה, ובמקומות בהם מנשבות רוחות חזקות ונדרש גם פתרון אסתטי מרשים ואלגנטי.

כמו כן, חברת יאל אקסס קונטרול סיסטמס מציעה מגוון דגמים של דלתות מסתובבות עבור מבנים בהם נדרשת כניסה אלגנטית בשילוב בקרה יעילה על תנועת המבקרים. דלת מסתובבת הנקראת גם סבסבת מאפשרת כניסה מבוקרת למבנה, וחשוב לציין כי ישנם דגמים של דלתות מסתובבות בעלות חיישנים ייעודיים למניעת פגיעות גוף ולוויסות מהירות הסיבוב, כך שגם מבוגרים ובעלי מוגבלויות בתנועה יוכלו לעבור בנוחות בדלת.

פתיחה קלה של הדלת במקומות בהם יש רוח חזקה
אחת הבעיות במבנים רבים היא הפרשי לחץ האוויר בין פנים וחוץ, ובמקומות רבים בארץ מנשבות דרך קבע רוחות חזקות. לכן, חשוב להתקין דלת עמידה במיוחד, תוך התחשבות בצורכי הלקוח מבחינת אסתטיקה, פתיחה נוחה ויעילה ובקרה על כניסת המבקרים למבנה. חברת יאל מציעה פתרונות חכמים לכל לקוח ולקוח, ובין השאר החברה מציעה דלת מתאזנת אסתטית במראה נקי ומרשים מזכוכית, בעלת מנגנון ייעודי המאפשר פתיחה קלה של הדלת למרות הרוח החזקה בחוץ. הדלת המסתובבת עמידה בפני טריקה ומתאזנת מעצמה חזרה למקומה, כאשר הדלת עשויה מחומרי גלם עמידים ואיכותיים במיוחד כמו זכוכית מזוגגת.