דלת נגללת

בזמן שעסקים כמו חנויות או משרדים נוהגים להתקין דלתות מעוצבות בחזית שלהן, למשל דלת הזזה מעוצבת או דלת ציר מעוצבת, הרי שיש לא מעט בתי עסקים, חנויות, מפעלים ומשרדים אשר מלפני דלתות שכאלה מציבות גם דלת נגללת, דלת שאנחנו יכולים למצוא גם בחניות של מבנים פרטיים וכן במחסנים מסוגים שונים.

הרעיון של דלת נגללת הוא מאוד פשוט, מדובר על דלת אשר עולה ויורדת בצורה אוטומטית באמצעות לחיצת כפתור וכן ניתן למצוא דלת נגללת אשר ננעלת באמצעות מנעול וכך ניתן לפתוח ולסגור אותה. כשמדובר בדלת אשר משמשת חניונים, פרטיים או ציבוריים, הרי שישנו שלט שמאפשר פתיחה של הדלת אשר עולה כלפי מעלה. לעומת זאת במקרים של מחסנים, בתי עסק או משרדים, הרי שלא פעם מדובר על דלת נגללת ידנית, כזו שננעלת באמצעות מנעול, וברגע שפותחים אותו ניתן להרים את הדלת.

יש לדלת נגללת מספר יתרונות על פני דלתות אחרות, כולל דלת הזזה מעוצבת. ראשית, מדובר בדלת חסומה לגמרי, בדרך כלל. לכן לא ניתן לראות מה קורה מהצד השני שלה. שנית, לרוב זו דלת מתכת עבה, כזו שקשה מאוד לפרוץ. אפשר למצוא גם דלתות עץ וכן גם דלתות ברזל. שלוש, אנחנו יכולים למצוא לא מעט בתי עסק, בעיקר חנויות, אשר לפני דלת הזזה מעוצבת מותקנת דלת נגללת, ובכך יש הגנה כפולה על המקום. זה מקנה תחושת ביטחון רבה יותר.

התקנת דלת נגללת דורשת מעט מאוד מקום יחסית, אך מצד שני היא כן דורשת שבחלקה העליון יהיה מספיק שטח בשביל שנוכל לגלול את הדלת בצורה נוחה. בדרך כלל הדלת תיגלל אל תוך מבנה מעוגל. יש לוודא כמובן שהמערכת פועלת בצורה טובה אחרת אנחנו עלולים לגלות שהדלת לא נגללת כלפי מעלה או כלפי מטה, או במקרים קיצוניים יותר, שהדלת מחליטה להיגלל כלפי מטה מעצמה.

לפני סיום חשוב לומר, דלת נגללה בדומה לדלת הזזה מעוצבת, יכולה להיות דלת מאוד יפה, אשר לא רק מקנה תחושת ביטחון למקום וליושביו אלא גם שומרת על העיצוב שלו.

אם אתם רוצים לדעת עוד על דלת נגללת, דלת הזזה מעוצבת או על קרוסלות זכוכית ואחרות, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. הצוות שלנו בחברת יאל אקסס קונטרול סיסטמס ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת. אתם מוזמנים לפנות אלינו במייל או בטלפון ותוך זמן קצר נעמוד לרשותכם.