התקנת דלת מסתובבת

לא מעט מרכזי קניות, קניונים וכן מבנים ציבוריים אחרים כוללים היום דלתות מסתובבות, כאלה הפועלות באופן אוטומטי וכאלה הפועלות באופן ידני. התקנת דלת מסתובבת נועד להחליף את הדלתות אשר נפתחות לצדדים באופן אוטומטי או הדלתות שיש לפתוח באופן ידני.

במאמר זה נסביר מדוע התקנת דלת מסתובבת היא הרבה יותר נוחה ואטרקטיבית מאשר התקנת דלת רגילה. אך לפני כן חשוב להבין מה צריך בשביל להתקין דלת מסתובבת, בין אם זו דלת מסתובבת ידנית לבין דלת מסתובבת אוטומטית.

בשביל להתקין דלת מסתובבת יש צורך במרווח של שטח, על מנת שיהיה ניתן להתקין אותה בצורה חלקה. מאחר ומדובר בדלת מעוגלת עם דפנות רחבות. צריך לזכור שהדלת צריכה שטח נרחב על מנת שיהיה להתקין אותה בצורה נוחה ובטוחה. בין דפנה לדפנה יש צורך במרווח גדול, בשביל שאדם בגודל ממוצע יוכל להיכנס. במקרים רבים נהוג היום להתקין דלת מסתובבת שבין הדפנות יכולים להיכנס מספר אנשים.

למעשה אם אנחנו מסתכלים על דלת מסתובבת מהצד, אנחנו יכולים לראות שתי דלתות אשר חוצות אחת את השנייה. במובן מסוים, זה כאילו לקחנו את דלתות הכניסה, ובמקום להציב אותן בצורה ישרה, למעשה הצבנו אותנו כך שהן חוצות אחת את השנייה באמצע ומעליהן יצרנו מנגנון שאמור לסובב אותן. ההבדל הנוסף הוא שמסביבן הצבנו מתחם זכוכית שדוחף את הדלתות ומגן על האנשים שנמצאים בתוך הדלת.

מדוע דלת מסתובבת היא הרבה יותר אטרקטיבית מדלת רגילה? ראשית, היא יותר יפה מדלת רגילה, מעצם המבנה הייחודי שלה. שנית, במידה ומדובר בדלת רחבה וגדולה, הרי שיותר אנשים יכולים להיכנס בבת אחת מאשר דלת רגילה אך במקביל קל יותר לראות מי נכנס, כך שאם מדובר במבנה ציבורי או אחרי, ניתן לבחון מי נכנס ולעצור גורמים לא מורשים, בטרם הם נבלעים בתוך המבנה.

כאמור אפשר למצוא דלת מסתובבת ידנית וכן דלת מסתובבת חשמלית, הראשונה פועלת בעזרת דחיפה של הנכנסים והיוצאים, השנייה פועלת באופן אוטומטי כל הזמן או כשמשקל מסוים חוצה את סף הדלת ואז היא מתחילה לעבוד באופן אוטומטי.

אם אתם רוצים לדעת עוד התקנת דלת מסתובבת או אם אתם זקוקים לתיקוני דלתות מסתובבות אצלכם במבנה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. יאל אקסס קונטרול סיסטמס מתמחה בהתקנת דלתות מסתובבות ותיקונן. אתם מוזמנים לפנות אלינו והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם.