כרטוס לאיצטדיונים

תיאור כללי: המערכת נותנת פתרון מלא, משוכלל ומתואם בכל המקומות שיש צורך למכור כרטיסים כגון: אולמות קולנוע, פסטיבלים, אצטדיונים למופעי ספורט למיניהם ומקומות אחרים המוכרים אירועים בעזרת כרטיסים.

המערכת נבנתה על סמך: הניסיון הרב שצברה חברת אירודיים בתחום זה, ניסיון רב שנים של המפתחים בחברת טיקט פויינט בכתיבת תוכנות מורכבות ומגוונות, אשר ברשימת המשתמשים בתוכנות שלהם ניתן למצוא מעל 500 מאות לקוחות: הייטק, בנקים, חברות תרופות, תעשיה קלה, תעשייה כבדה, ענף המזון. הגדרת הדרישות מהמערכת נסמכת על ניסיון רב במכירות כרטיסים (בתחומי הכרטוס השונים), מהיכרות מעמיקה עם מרבית המערכות למכירת כרטיסים המובילות בעולם, ומניסיון רב בעבודה עם לקוחות שונים (בהיקף ובתחום) בשטח מכירת הכרטיסים על תחומיו השונים בארץ ובעולם.

תוכנה, אותה אנו מציעים, אשר הנה מערכת "חלונאית" בגרפיקה מלאה, באה לתת מענה הולם ומקיף לתחומי הפעילות השונים של מכירת כרטיסים לקהלי יעד שונים, תוך התאמה מלאה לכל אחד מסוגי הפעילות (ללא פשרות) ומתוך הכרת הצרכים השונים של כל אחד מהם. A – תאטראות/איצטדיון: מכיוון שאולם תאטרון בנוי על קהל מסוים ומוגבל, צריכה המערכת להתמודד בנוסף למכירת הכרטיסים, גם עם בנית מאגר הנתונים לשמירת הקשר עם לקוחותיו. יש חשיבות משנה לגמישות שמעניקה המערכת בבניית תכניות מנויים שונות ותכניות שיווק דינמיות שיוכלו להביא לניצול מכסימלי של המכירות וכל זאת - בשליטה מלאה של ההנהלה. 1) מכירת כרטיסים: מכירת כרטיסים לכל ההצגות ולכל טווח זמן (מסומנים או לא מסומנים). אפשרויות תשלום מגוונות: מזומן, צ'ק, כ. אשראי, תלושי שי, כמה אמצעי תשלום ביחד. 
מכירה וניהול כל סוג מנוי:
רגיל, פתוח, סגור, "חבילות", משולב וכד'. אפשרויות עבודה עם כל סוגי הכרטיסים בפורמטים שונים, כרטיסים בהנפקת מדפסת תרמית עם בר - קוד, קוראים אופטים או מגנטים וכו'. מכירת כרטיסים אוטומטית - מענה קולי (אופציונלי) בחיוב כרטיסי אשראי. התאמות אוטומטיות (אופטימיזציה) להעדפת איכות מקומות לסוגי אירועים שונים. אפשרות עבודה עם נקודות מרוחקות בשליטה מלאה (אופציונלי). הקצאת כרטיסים לסוכנים\משרדים כולל הנפקת תעודת משלוח והתחשבנות עם הסוכן. זמני תגובה מעולים לכל סדר גודל של אולם. אפשרות טיפול באירועים גדולים - מעל 100,000 כרטיסים - מסומנים או לא מסומנים. ניהול מכירות מוצרים נלווים. (מתוכניה, דרך כרטיסים לאירוע התרמה, ארוחת ערב ועד לכרטיסי חניה). מהירות מכירה מכסימאלית עם מספר קופות גדול - תנאי הכרחי. קבלת מפת האולם בגרפיקה מלאה, במסך אחד ומעודכן למכירה בזמן אמת. מכירה ממוקדים שונים ON LINE ברחבי הארץ (אופציונלי). מסך צבעוני - גרפי שמחלק את התאטרון לאזורי מחיר ומראה מצב תפוסה במבט אחד. פתיחת מכירה מוקדמת לזמן בלתי מוגבל מראש. מכירה טלפונית - הזמנות (בכרטיסי אשראי). שלוב מדפסות שונות להדפסת הכרטיס, להדפסת הקבלה ולהדפסת הדוחות. מכירת כרטיסים דרך אתר האינטרנט - בעתיד.


אפשרות להגביל הרשאות לפי קופה\קופאי. מכירת מנויים גמישה (למספר מופעים קטן יותר - במהלך העונה). אפשרות הוספת תמונה עדכנית של ההיכל במסך של הקופה.

ערכת ממודרת, עם סיסמאות והרשאות. צלמים להפעלה קלה ומהירה של האופציות החשובות. כפתורי מידע שונים: 2) מכירת מנויים: לכל סדרה ניתן להגדיר כל צירוף רצוי של מופעים, כולל מופעים של מושב קבוע ומופעים של תלושים להמרה. לכל סדרה ניתן להגדיר מחירון עם עד 16 רמות מחיר. כמו כן ניתן להגדיר עד 12 סוגי הנחות ועד 12 היטלים. ניתן למכור סדרות מנויים והמופעים שלהם במכירה חופשית בו זמנית. ציון כל המופעים שיש למנוי (לכרטיס) ולמינוי (ללקוח) בסדרה. מעקב ברמת מופע לתלושים פתוחים שמומשו.

אפשרות זיכוי מנוי למופע ספציפי:
פינוי המושב למכירה חופשית וזיכוי המנוי. כל מופע בסדרה ניתן לשקלול מבחינה כספית – לצורכי התחשבנות כגון, תשלומי מע"מ והחזרת כרטיסים.

הגדרת המופעים בסדרה הן ב- 3 רמות:
הגדרה כללית של מופע בלי ציון ספציפי של המופע. בחירת הצגה, והמופע הספציפי יבחר מתוך ההצגה. בחירת מופע ספציפי. הגדרת מספר מינויים אפשריים (קונצרטים, הצגות, סרטים) תחת אותו מנוי (לקוח). את המנויים אפשר למכור גם דרך ארגונים שונים וניתן להגדיר סובסידיה שונה לכל ארגון. לכל סדרה ניתן להגדיר האם היא נמכרת עם מושב קבוע או לא. לכל סדרה ניתן להגדיר האם מופעי הסדרה שלה הם ביום מסוים. 3) דוחות: מחולל דוחות שמאפשר בניית הדוחות עפ"י דרישת המשתמש ועל ידו. דוחות מכירה עפ"י כל חתך נדרש. דוחות פעילות קופאים. ניהול שעות עבודה - קופה. כל דוח ניתן להפקה בכל חתך רצוי ובמהירות מרבית. 4) ניהול ובקרה: מעקב ודיווח שוטף על מצב המכירות. בקרה מלאה על כל פעילות הקופאי\הקופה\משרד הכרטיסים וכו'.

מידור וחציצה מלאים לפי לקוח מערכת:
אפשרות מתן שליטה לכל אמרגן שלו, ללא אפשרות "הצצה" לאירועים שאינו מעורב במכירת כרטיסים עבורם. ניהול מלא של מועדוני אוהדים (או לקוחות), ניהול מעקב מכירה ללקוח, וכו'. ניהול תחזוקת התאטרון.(שילוב תוכנת תחזוקה המוביל בארץ "עוצמה 10" באינטגרציה מלאה). 5) יתרונות המערכת: זמני תגובה מהירים ביותר בעת בחירת כרטיס. אפשרות הקצאה אוטומטית של מקומות על בסיס מקום טוב ביותר למחיר מסוים. דוחות מגוונים עם אפשרות חתוך מרבית הדוחות בעזרת מרבית השדות של הקובץ. יכולת בניה עצמית (ע"י המשתמש) של אולמות שונים המחולקים לאזורים שונים. חיוב כרטיסי אשראי. ניהול מלא של חוג לקוחות. מכירת כרטיסים למופע עם עד 16 רמות מחיר, 16 סוגי הנחות, וכן היטלים שונים.

מכירת כרטיסים דרך אינטרנט:
בעתיד. ממשק להנהלת חשבונות (אופציונלי). יכולת עבודה ברשת מקומית ו\או עם תחנות עבודה מרוחקות ON LINE (אופציונלי). B - פסטיבלים: בפסטיבלים, כפי שהכרנו, קיימות בעיות ייחודיות אשר פתרונן דורש השקעת הון שאין פסטיבל יכול להצדיקו כלכלית. מבלי להידרש לפירוט יתר של צרכי הפסטיבל, הרי ברור לכל ששיפור מערכי המכירה והשליטה, שיפור וגיוון אפשרויות שיווק, וניצול מאגרי מידע ומערכת ניתוח שוק יעילה - ישפרו דרמטית את המאזן של כל פסטיבל בתנאים נתונים.

בנוסף, פותרת המערכת את בעיית התפוצה של הכרטיסים - אין הגבלה במספר נקודות המכירה (המקומיות והמרוחקות) שתוכלנה להיות מחוברות בו זמנית. 1) ניהול והפקה: קשירת כל כמות אולמות ואתרים בהן מתקיים הפסטיבל. קשירת כל כמות אירועים (סרטים) שלוקחים חלק בפסטיבל. ניהול האירועים (הגעת הסרטים, שיבוץ, מועדי החזרה וכו'). ניהול מכירת הכרטיסים בכל שלביה. מעקב מלא אחר כל פעולות כל קופאי (גם בדיעבד). מעקב מלא אחר כל פעולות משרדי הכרטיסים המוכרים לאותו פסטיבל ניהול מכירת מוצרים נלווים: תכניות, אירועים, גאלות וכו'. אפשרות לשינויים (הגדלת מכסת הנחות וכו') בזמן אמת ותוך כדי מהלך המכירה. אפשרות פריצה למסכי קופאים לצורך עדכונים דחופים (שים לב - סרט X בוטל וכו') 2) מכירת כרטיסים: פתיחת כל כמות נדרשת של קופות ברשת מקומית.

פתיחת כל כמות נדרשת של קופות בתקשורת. הגדרת הרשאות והגבלות לכל קופה\קופאי. מכירת כל סוג נדרש של חבילות כרטיסים, בונוסים וכו' - והכל בשליטה מלאה.

מודול רכישת כרטיסים טלפונית (בחיוב כרטיסי אשראי):
ע"י טלפנית או אוטומטית. מכירת כרטיסים באמצעות האינטרנט - בעתיד. מסכים גרפיים (צבעוניים). חלוקת אולמות לאזורי מחיר. קביעת הנחות לכל אזור מחיר (בסכום או באחוזים) והגבלות (בכמות ההנחות) עמדת מכירה מחוברת לחיוב בכרטיסי אשראי. 3) דוחות: מחולל דוחות מאפשר בנית דוחות עפ"י פרמטרים נדרשים ע"י ההנהלה. הפקת דוחות בכל שלב ובכל רגע נדרש. הנפקת דוחות בטבלאות או בגרפיקה (עמודות וכו'). דוחות בכל רמה וחתך נדרשים (רמת קופאי בודד, אתר מכירות, סרט מסוים וכו'). העברת דוחות למחלקת הנה"ח. 4) מערכת "מרקטינג": מערכת זו, אשר מאפשרת בנית מאגר נתונים, הנה כלי (כמעט) הכרחי לכל תחומי מכירות כרטיסים באשר הם. על סמך ניסיון אנשינו בדרכי איסוף מידע רלוונטי, בבניית מאגר הנתונים, ובדרכי השימוש הנכון בו - יש להתייחס למודול זה ככלי מרכזי בהגדלת הרווחיות לטווח הרחוק של האמרגן של המופע. אנו מניחים כי התיאור הכללי של המערכת, כפי שמתואר במסמך הנ"ל, מבהיר כי האפשרויות הגלומות במערכת יכולים לענות על כל צרכי פעילויות החברה השונות, ולשפר את פעילות החברה בתחומיה השונים.

ברור כי אין במסמך זה כדי לכסות את כל האפשרויות הגלומות במערכת:
אך אנו תקווה שנוכל להשלים את התמונה הכוללת בהמשך המגעים בינינו. תוספות אפשריות למערכת: מערכת ש.ב.א. – מערכת מקוונת לחיוב כרטיסי אשראי . מענה קולי - הזמנה טלפונית אוטומטית של כרטיסים וחיוב כרטיס האשראי. עמדות מרוחקות – חבור של סוכנים, משרדי כרטיסים וכולי.