כרטוס לאיצטידיונים

כל מי שביקר באיצטדיונים בחו"ל, עם זה במהלך משחקים ועם זה במהלך הופעות, יכול היה להתרשם בלא מעט מקומות, שהדרך להיכנס אל היציע היא מאוד פשוטה ולעיתים אין צורך לעבור דרך שומר או כרטיסן שיבחן את הכרטיס. מערכות כרטוס לאיצטדיון שמוצבות בכניסה, מאפשרות לקהל להציג את הכרטיס אשר בידיהם למערכת, היא בודקת את תקינותו ומאמתת אותו, ותוך שניות בודדות, היא פותחת את השער ומאפשרת כניסה חופשית.

בעבר בשביל להיכנס אל איצטדיון, היינו צריכים לעמוד בתור, ולחכות שהכרטיסן יבחן את הכרטיס, יכרטס אותו ורק אז יכולנו להיכנס פנימה. זה דרש מאיתנו להגיע כמה שעות לפני ולא פעם יצר עומסים בכניסה ליציע. במקרים רבים העומסים יצרו אי נוחות שהובילה למקרי אלימות.

לעומת זאת מערכות כרטוס לאיצטדיון מאשר מעברים מהירים של הקהל אל היציע, ומאפשרים לשמור על הסדר התקין. זה רק אחד מהיתרונות של מערכות כרטוס לאיצטידיונים. שכן מערכות אלו גם מאפשרות לחסוך באופן ניכר בכוח אדם, הן מונעות כל אפשרות של זיוף כרטיסים (או לפחות מגלות כל אפשרות לזיוף), כמו כן, ניתן בצורה כזו, למכור כרטיסים באופן ייעודי לקהל ספציפי, והמערכת תדע לקלוט את זה. בצורה כזו כל מה שצריך לעשות זה להפנות את הצופים ליציעים מסוימים שמיועדים עבורם.

השימוש במערכות כרטוס לאיצטידיונים הפך מאוד פופולארי בשנים האחרונות, בייחוד באיצטדיונים החדשים שנבנו הן בישראל והן בעולם. הגישה בשנים האחרונות היא, שקהל מגיע לאיצטדיונים לא רק בשביל ליהנות ממשחק או הופעה אלא גם מתנאי המקום. צריך להתייחס לקהל בכבוד ולהעניק לו חוויה ייחודית מהרגע שהוא מגיע למקום ועד הרגע שהוא עוזב את המקום. אחת מהחוויות שאנחנו יכולים להעניק לקהל היא היכולת להיכנס אל היציע בקלות ובמהירות. כך גם מי שמגיע באיחור, יכול להיכנס בלי בעיה. כלומר שהמשך החוויה היא לוודא שהמקום שלו נשמר עבורו, שהיציע נקי וכן הלאה. אך אלה דברים שקשורים יותר לתחזוקה של המקום. בכל מקרה, כרטוס לאיצטדיון מהווה את אחד האלמנטים שיוצרים את החוויה במקום.

אם אתם רוצים לדעת עוד על מעברים מהירים והתקנת מערכת כרטוס לאיצטדיון, אתם מוזמנים לפנות אלינו ביאל אקסס קונטרול סיסטמס, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. אצלנו תוכלו למצוא מגוון מערכות כרטוס לאיצטידיונים, כל מה שעליכם לעשות זה ליצור איתנו קשר והצוות שלנו ישמח לעזור לכם.