עמודי בטחון

בתור מדינה שחוותה אינספור אירועי טרור מכל הסוגים, אין זה פלא שאנחנו מחפשים כל הזמן אמצעים שונים להבטיח את הביטחון והשקט, הן לאזרחים והן למבנים ולנכסים שלנו. זו הסיבה שסביב לא מעט מבנים חדשים וישנים אנחנו יכולים למצוא אלמנטים ייחודים של אבטחה, למשל, עמודים מתרוממים, עמודי בטחון ועוד.

הרעיון של עמודים מתרוממים הוא מאוד פשוט, מדובר בעמודים שמטרתם למנוע כניסה של כלי רכב למקום ללא בדיקה ואבטחה. אנחנו יכולים למצוא עמודים כאלה במוסדות ציבור שונים, למשל, שדות תעופה, תחנות אוטובוסים מרכזיות, תחנות רכבת, בתי חולים, אוניברסיטאות, מוסדות ביטחון ועוד. עמודים אלו ממוקמים בכניסה לכל מגרש חנייה ובכך מונעות מכלי רכב להתקרב למקום בטרם עברו בידוק ביטחוני.

בדומה לכך אנחנו יכולים למצוא עמודי בטחון אשר מותקנים בכניסה לחניונים וכן בפני שערי כניסה למקום. עמודים אלו, בדומה לעמודים מתרוממים, יכולים לעלות ולרדת במידת הצורך. חשוב להבהיר, עמודים אלו חסרי חשיבות אם אין אלמנט אנושי בצידם שבודק את העוברים והשבים וכן את כלי הרכב. לא פעם אנחנו נראה שימוש לא רק באלמנט האנושי אלא גם בכלבים שיודעים לזהות ולגלות ריח של חומרי נפץ או חומרים אחרים. לעיתים קרובות האלמנט האנושי יעשה שימוש גם בגלאים לגילוי מתכות וחומרי נפץ מתחת ומסביב לרכב.

בכל הקשור לגילוי מתכות, הרי שאנחנו יכולים לזהות באותם מוסדות ומבנים גם שער גילוי מתכות. שער זה אנחנו נמצא בכניסה למבנה, והוא מאפשר למאבטחים לבחון כל מי שעובר דרכו, לבחון האם הוא מכניס מתכות נסתרות מתחת לבגדים או בתוך התיק, זאת אחרי שהוא מתבקש להסיר מעליו תכשיטים ולשים בצד פלאפונים, ואלמנטים אחרים ממתכת. שער גילוי מתכת הוא אחד האמצעים הראשונים שמונעים כניסה של אנשים עם נשק או חומרי נפץ למקומות הומי אדם או למוסדות ציבור מסוגים שונים. דוגמא טובה לשערים כאלה אנחנו יכולים למצוא כיום בכל תחנת רכבת, אוטובוס וכמובן בכל מעבר בשדה התעופה, בטרם עוברים הנוסעים אל אזור הפטור ממס או לאזור העלייה לטיסה.

אם אתם רוצים לדעת עוד על שער גילוי מתכות וכן על עמודי בטחון ועמודים מתרוממים, זה הזמן ליצור איתנו קשר. אנחנו בחברת יאל אקסס קונטרול סיסטמס, מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות להתקנת שערים ועמודים אלו. הצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל שעה. פנו אלינו עוד היום במייל או בטלפון.