פתרונות חכמים לכניסה למשרדים

בכל בית עסק שמעביר לקוחות, ספקים ועוברי אורח בקנה מידה משמעותי נדרשים פתרונות חכמים לכניסה בטוחה, מאובטחת ומוסדרת. אנו רואים יותר ויותר עסקים החולשים על שטחים אדירים, בנייני ענק ואצטדיונים. כאשר אנו חולפים בשעריהם נדיר שנעצור ונתהה על השליטה הנדרשת לכמויות האנשים אשר זורמות לצידנו. אך בעלי המבנים הללו חייבים לתת על כך את הדעת ולנקוט זהירות כדי להבטיח את שלומם של הנכנסים. בנוסף, ישנה הדאגה מפני מצבי חירום והצורך באבטחה. ישנם פתרונות רבים ושונים לנושא, וכדאי להכיר אותם ולדאוג לטפל בהם.

למה להתקין כניסה חכמה?

אין מדובר, מן הסתם בבתים קטנים, בתי עץ או בתים פרטיים. בבתים רגילים אין מקום לדאגה ודלתות הכניסה הרגילות ישמשו את המבקרים בבטחה. אבל כאשר אתם מנהלים בית עסק גדול, כדאי לתת את הדעת על הכניסה. נקודה נוספת למחשבה היא בקרת האקלים – דלתות מסתובבות הן דרך נפלאה להבטיח על שמירת הטמפרטורות הנמוכות שהשיג המיזוג היקר בחללים הגדולים של בתי העסק. החום הקופח של ישראל גורם לכך שחלק מחוויית הקניה תלוי בכך שהטמפרטורה הנעימה תישאר, וזה כמעט בלתי אפשרי כאשר דלתות הכניסה נפתחות ונסגרות שוב ושוב. ברור שבחללי קירור יש לבחור בדלתות מהירות ויעילות עוד יותר שיגנו על הפריטים המקוררים.

סיבה נוספת להתקין את דלתות חכמות מסוג כזה או אחר היא כמובן, השליטה בכמויות האנשים ובקצב הכנסתם. במצבים של התקהלות ולחץ נדרשת מערכת חכמה אשר תבטיח זרימה מסודרת ובטוחה של המבקרים במתקן, והדרך הפשוטה להשיג זאת היא לאפשר כניסה של אדם אחד בכל פעם. כאשר האנשים נתקלים בדלת מן הסוג הזה הם מסתדרים באופן הטבעי ביותר בתור, ונכנסים בצורה מבוקרת ומסודרת. לדלתות המתקדמות יש מנגנונים שיאפשרו להן להעביר את ההמונים במהירות במצבי חירום.

אנו פוגשים בדלתות חכמות כגון קרוסלות או דלתות אוטומטיות גם במקומות שהכניסה אליהם נשלטת באמצעות כרטיסים מגנטיים חכמים, כגון מערכות של הסעה המונית. הדלתות מכניסות רק את בעלי הכרטיסים ומשמשות גם לספירה בזמן אמת של האנשים שחלפו דרכן. זוהי דרך יעילה לאפשר להמוני אנשים לחלוף במערכת מתוך שליטה מושלמת וללא מגע יד אדם. ברור שפתרונות דומים יכולים לשמש גם למעבר כלי רכב בחניונים משוכללים אשר אינם דורשים כוח אדם מיותר, והמחשבים ששולטים בשער ידאגו לבקרה על התשלום ולהעברת הרכבים המגיעים.

בתי עץ או בתי בטון, מבני ענק או אצטדיונים – כניסות חכמות יתאימו לכל מערכת שצריכה להתמודד עם שליטה בקהל גדול של נכנסים באופן מיטבי.