תיקון דלת מסתובבת

בלא מעט סרטים, בעיקר סרטי אקשן או אימה, אפשר לראות לא פעם כיצד דלתות מסתובבות במבנים הומים אדם, נחסמות בבת אחת ואנשים נתקעים בתוכן, במצב כזה אין הרבה לאן לברוח אלא פשוט לחכות שהדלת תחזור לסורה, זאת בתקווה ששום דבר רע לא יקרה בינתיים.

זו הסיבה שאם דלת מסתובבת לא עובדת באופן תקין, אז באופן מיידי עוצרים את עבודתה ומזמינים מומחה בתיקון דלת מסתובבת, במידה ולא נוהגים כך הדלת עלולה להפסיק לעבוד ואנשים עלולים להיתקע באמצע.

כשמדברים על תקלה בדלת מסתובבת, יש אפשרויות שונות לכך. החל ממצב בו הצירים אינם משומנים מספיק והדלת לא זזה, במידה ומדובר בדלת מסתובבת חשמלית אז ייתכן שהמנוע לא עובד, אפשרות אחרת, קיצונית לצד השני, שהדלת פשוט תנוע מהר מדי, במקרה כזה אנשים לא יוכלו לצאת ממנה. תיקון אחר יכול להתבצע במידה ומדובר בדלת זכוכית והיא נסדקה או נשברה, במקרה כזה, חייבים להחליף את הזכוכית שמא היא תיפצע מישהו. גם במקרה זה, יש לנתק את הדלתות ולהוציא אותן מכלל פעולה עד שמתבצע בהן התיקון.

תיקון דלת קרוסלה יכול להתבצע אך ורק על ידי גורם מקצועי מוסמך, גורם אשר מכיר את התחום של תיקון דלתות בכלל ותיקון דלת מסתובבת בפרט. צריך לזכור, בשביל לתקן דלת זו, יש לעצור את עבודתה ועל כן יש לפתוח דלת אחרת, חלופית, דרכה יוכלו האנשים לעבור בצורה חופשית. במקרים רבים נהוג לבצע התקנת דלתות זכוכית רגילות, אלו דלתות בהן אפשר לעבור בצורה חופשית במקרה והדלת המסתובבת איננה עובדת.

במקרה ויש צורך בתיקון דלת מסתובבת, הרי שההמלצה היא לא רק להזמין איש מקצוע שיתקן את התקלה אלא מן הסתם, גם לבצע החלפה של החלק אשר יוצר את הבעיה. מאחר ודלתות מסתובבות אמורות לשרת קהל רב, רצוי שלא לחכות עם זה ולא לסמוך על המזל שהדלת תמשיך לעבוד בצורה רגילה. עדיף לבדוק את הדלת היטב ובמידה ויש צורך להחליף חלקים לא תקינים.

לסיום, אם אתם מעוניינים בתיקון דלת מסתובבת או התקנת דלתות זכוכית, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. חברת יאל אקסס קונטרול סיסטמס מזמינה אתכם להיוועץ עם הצוות המקצועי שלנו, הוא ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. אתם יכולים ליצור איתנו קשר במייל ובטלפון, וכן לקבל מידע רב אודות תיקון דלתות מסתובבות באתר האינטרנט שלנו.