תיקוני דלתות קרוסלה

יש מקומות שדורשים תחזוקה מלאה 24 שעות, 7 ימים בשבוע, מקומות הומי אדם, אשר אם משהו לא תקין בהם, זה עלול לגרום נזק משמעותי למקום ולהפסד כלכלי חמור. דוגמא טובה לכך היא קניון, מקום אליו מגיעים אלפי אנשים ביום ואם דבר מסוים בו איננו תקין ומפריע לאנשים שמגיעים אליו, הרי שעלול להיגרם נזק כלכלי כבד מאוד לכל העסקים שנמצאים בו.

הדוגמא שלנו למקרה שכזה יכול להתרחש כשהדלתות או השערים של הקניון אינם תקינים. מדובר למשל על תיקון דלת לקניון או תיקון שער מהיר בחניון שלו. בכל אחד מהמקרים, ההשפעה על ציבור הצרכנים יכול להיות משמעותי, גם מבחינת משך הזמן שהם יצטרכו להמתין בכניסות וביציאות, וגם בתחושת אי הנוחות ועוגמת הנפש. זו הסיבה שהנהלת קניון שמכבדת את עצמה לא מחכה עם תיקון דלת לקניון או תיקוני דלתות קרוסלה באזורים מסוימים, אלא היא דואגת להזמין אנשי מקצוע שיבצעו את העבודה כמה שיותר מהר.

כשאנחנו מדברים על תיקון דלת לקניון, כאמור אלו יכולים להיות תיקוני דלתות קרוסלה, אך אלו יכולים להיות גם תיקונים של דלתות אחרות, כולל דלתות זכוכית חיצוניות וכן דלתות פנימיות בשטחים הציבוריים של הקניון, למשל, בשירותים או בחדרים אחרים.

כאמור לא מדובר רק בדלתות הקניון (חיצוניות ופנימיות), אלא גם בשער מהיר לחניון. תתארו לעצמכם שאתם מגיעים עם הרכב אל הקניון ומגלים שיש פקק בכניסה לחניון מאחר והשער שאמור להיפתח איננו נפתח או לא נסגר לגמרי. במקרה כזה סביר להניח שאתם תעדיפו לעזוב את המקום וללכת לקניון אחר.

כיצד מתמודדים עם מצב שכזה? כאמור הנהלת הקניון צריכה להזמין באופן מיידי מומחה בתיקון דלת לקניון או תיקון שער מהיר, במקביל אליה לדאוג לחלופה טובה, למשל פתיחת דלתות אחרות (דלתות חירום), פתיחת יציאות אחרות לחניון, וכן יש ליידע את קהל הצרכנים שמגיע לקניון מבעוד מועד שקיימת בעיה, כך הם יוכלו להחליט האם להגיע או לא. מוטב גם שיתנצלו בפני הצרכנים על עוגמת הנפש שנגרמת להם. כך הם ידעו שהנהלת הקניון מודעים לאי הנעימות שנגרמה להם.

לסיום, אם אתם מעוניינים לדעת עוד על תיקון דלת לקניון ובפרט על תיקוני דלתות קרוסלה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר. חברת יאל אקסס קונטרול סיסטמס מזמינה אתכם לקבל את כל המידע שאתם צריכים בנושא. אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית להתקנה ותיקון.